| Rake Style | Head only 14" wide 1" hole for std 15/16" handle |
|---|---|
| Features | Detachable Head |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Item Width | 14 in |
| Item Height | 5 in |
| Handle Size | 15/16 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Material | ABS |
| Brand | Kemper Golf |
| Color | Black |
| Type | Grounds Maintenance |
Check the listing for details. Sand Trap / Bunker Rake Head only. Color: Black, Condition: New. Listed at 7.95 USD.