| Color | 135Pcs |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Input voltage | 100-240V |
| Type | Mini Sander Grinder Tool |
| Clamping range | 0.5-3.2MM |
| Output voltage | 12V |
| Speed regulation | five gears |
| Speed range | 18000r/min |
| Model Number | Mini Sander Grinder |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power | 18W |
Check the listing for details. Sander Grinder Tool Machine Pen Grinder 6 Gear Adjustment Power Polisher Tools. Color: 135Pcs, Condition: New. Listed at 50.17 USD. Lightweight and compact pen shaped design: The design of the body surface from fine lines to deep grooves provides a comfortable user experience. Speed regulation: five gears. Suitable for carving (nuclear carving/egg carving/bone carving/jade carving), cutting, polishing, carving, milling, polishing, trimming, removing and drilling, polishing.