| VendorProductNumber | SDSDQM-032G-B35A |
|---|---|
| Size | 32GB |
| UPC | 0619659066918 |
| Compatible Brand | Universal |
| Brand | SanDisk |
| Format | MicroSDHC |
| Speed Class | Class 4 |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | SDSDQM-032G-B35A |
| Storage Capacity | 32GB |
Check the listing for details. SanDisk 32GB microSDHC Memory Card, Class 4 with SD Adapter. Condition: New. Listed at 16.99 USD.