| Compatible Brand | Universal |
|---|---|
| Packaging Type | in free plastic case |
| Custom Bundle | plastic case |
| Compatible Model | Universal, SDSDB-256-A10 |
| MPN | SDSDB-256-A10 |
| Depth | 0.94in |
| Brand | SanDisk |
| Format | SD |
| Manufacturer Warranty | None |
| Features | None |
| Height | 0.08in |
| Storage Capacity | 512 MB |
| Width | 1.26in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. SanDisk 512MB Secure Digital Memory Card - NEW in plastic case. Width: 1.26in, Condition: New, Made in China. Listed at 13.99 USD. The SD format allows for easy transfer and access to your photos, videos, and more.