| Compatible With | Laptop, Mac, PC |
|---|---|
| USB Specification | USB 3.0 |
| Color | Black |
| Item Length | 0.42 in |
| Brand | SanDisk |
| Personalize | No |
| Type | External Drive |
| Unit Type | Unit |
| Read Speed | 130MB/s |
| Item Height | 0.31 in |
| Model | SanDisk SDCZ48-064G-GAM462 |
| Features | Removable, Secure Encryption |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Unit Quantity | 2 |
| Interface | USB |
| Item Width | 0.87 in |
| Product Line | Mobile |
Check the listing for details. Sandisk Crayola (2 Pack) 64GB each USB-C Flash Drive Blue Yellow. Color: Black, Condition: New. Listed at 17.49 USD. Sandisk Crayola (2 Pack) 64GB USB-C Flash Drive Blue Yellow NEW