| Brand | SanDisk |
|---|---|
| Type | Memory Cards |
| Format | microSDXC UHS-I |
| Color | Red, Gray |
| Dimensions | 4 x 5.92 x 0.35 INCH |
| MPN | SDSQUBC-064G-AT61A |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacture | Sandisk |
| Weight | 0.020 lbs |
| UPC | 619659200640 |
Check the listing for details. SanDisk Ultra PLUS 64GB microSD Memory Card. Color: Red, Gray, Condition: New. Listed at 20.30 USD. Includes microSD card only (adapter/accessories only if shown or stated).