| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | LTD Commodities |
| Type | Baking Dish |
| Shape | Square |
| Color | White/Red |
| Item Height | 2 1/2" |
| Material | Ceramic |
| Item Length | 8 in |
| Surface Coating | Ceramic |
| Item Width | 8 in |
Check the listing for details. Santa & Friends LTD Commodities 8" Square Baking DEEP Dish. Color: White/Red, Condition: Used. Listed at 25.50 USD. Santa & Friends LTD Commodities 8" Square Baking DEEP Dish. Dish measures approx. 2 1/2" deep. Beautiful like new condition. Comes from a smoke/pet free home. FAST SHIPPING!!! Will be well packed in bubble wrap.