| Brand | Certified International |
|---|---|
| Cleaning Instructions | Top Rack Dishwasher Safe |
| Color Family | Assorted Colors |
| Color/Finish | Assorted Colors |
| Features | Dishwasher Safe |
| Intended Use | Residential |
| Kitchen Product Type | Salad Plates |
| Number of Pieces | 6 |
| Recommended Use | Desserts,Salads |
| Returnable | 90-Day |
| Shape | Round |
| Style | Seasonal |
| Product Depth (in) | 9 in |
| Product Height (in) | 1 in |
| Product Width (in) | 9 in |
| UPC | 313039471490 |
Check the listing for details. Santa'S Wish Assorted Colors Melamine Salad Plate (Set of 6). Condition: New. Listed at 43.92 USD. Kitchen Product Type Salad Plates. Color Family Assorted Colors. Color/Finish Assorted Colors. Shape Round. We do not accept P.O. Boxes. Product Depth (in) 9 in. Product Height (in) 1 in. Product Width (in) 9 in.