| Title | Santa's Workshop - 1000 Piece Jigsaw Puzzle |
|---|---|
| Release Date | 02/19/2025 |
| Language | English |
| Item Height | 1mm |
| Item Width | 490mm |
| Item Weight | 700g |
| Age Level | 3 years and up |
| Brand | Otter House |
| Color | Multicolor |
| Item Length | 685mm |
| Material | Cardboard |
| Type | Jigsaw |
| MPN | 78127 |
| UPC | 5017680100772 |
Check the listing for details. Santa's Workshop - 1000 Piece Jigsaw Puzzle. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 28.65 USD. Type: Jigsaw. Of Pieces: 1000. Style: Jigsaws & Puzzles. Item Length: 685mm. Style: Jigsaws & Puzzles. Item Weight: 700g. SAFETY WARNING. Material: Cardboard.