| Lens Coating | NA |
|---|---|
| Size | NA |
| Color | NA |
| Objective Lens Diameter | NA |
| Maximum Magnification | NA |
| MPN | NA |
| Item Length | 200mm |
| Brand | No Brand |
| Type | NA |
| Unit Type | NA |
| Manufacturer Warranty | NA |
| Item Height | NA |
| Model | NA |
| Features | NA |
| Unit Quantity | NA |
| Country/Region of Manufacture | NA |
| Optical Design | NA |
| Application | NA |
| Item Weight | 92g |
| Item Width | 150mm |
| UPC | NA |
Check the listing for details. Kabuki Glass. Color: NA, Condition: Used. Listed at 230.70 USD. Thank you for looking at the product. All my products are 100% Authentic. Please check the image for the condition of the product. If you have any questions, please feel free to contact us. .