| Brand | Starter |
|---|---|
| Color | Pink |
| Vintage | Yes |
| Bag Height | 9 in |
| Bag Width | 9 in |
| Pattern | Solid |
| Personalize | No |
| Handle Style | Shoulder Strap |
| Features | Insulated |
| Style | Backpack |
| Theme | School, Sports |
| Lining Material | Fabric |
| Closure | Zip |
| Handmade | No |
| Handle/Strap Material | 100% Nylon |
| Material | 100% Polyester |
| Bag Depth | 4 in |
| Occasion | Activewear, Casual, Travel |
| Accents | Zipper |
| Department | Unisex Kids |
| Fabric Type | Blended Fabric |
| Size | Mini |
Check the listing for details. Starter Lunchbox Bag Mini Backpack Bag Zippers Insulated. Color: Pink, Condition: Pre-owned - Good. Listed at 11.07 USD. The bag features a solid pink pattern and is made of 100% polyester material with a blended fabric type. The handle/strap material is 100% nylon, and the bag is not handmade.