| Type | Security |
|---|---|
| Minimum Hard Drive Space | Less than 50 MB |
| Minimum RAM | 64 MB |
| Item Height | 10 in |
| Item Length | 2 in |
| Item Width | 8 in |
| UPC | 0731944120560 |
| Brand | McAfee |
| Format | CD |
| For Operating Systems | Windows |
Check the listing for details. Stash-It Video Video Spying and Security Encryption Software- factory sealed G2. Condition: Brand New. Listed at 27.00 USD. The Stash-It Video Video Spying and Security Encryption Software is a factory sealed product designed for video spying and security encryption.