| Color | white |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Item Height | Less Than 6 in |
| Item Length | Less Than 5 in |
| Item Width | Less Than 6 in |
| Type | Container |
| Length | 14.7cm |
| width | 2cm |
| height | 7.7cm |
Check the listing for details. Stationery Stickers Plastic Storage Box Container Art Tool Case Craft Desktop❥. Color: white, Width: 2cm, Condition: New. Listed at 2.24 USD. (The stickers and pens in the pictures are not included.).