| UPC | 0888151030448 |
|---|---|
| Display Resolution | 720p |
| Power Source | 8 AA |
| Color | Multicolor |
| MPN | STCQS20 |
| Material | Blend |
| Item Length | 8 in |
| Brand | Stealth Cam |
| Type | Trail Camera |
| Item Height | 2.3 in |
| Model | STC-QS20 |
| Features | Digital |
| Sport/Activity | Hunting |
| Item Width | 7 in |
| Item Weight | 0.43 kg |
Check the listing for details. Stealth Cam® QS20 720p 20-Megapixel Digital Scouting Camera with LO GLO Flash in. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 54.99 USD. Looking for a new scouting cam?. LO GLO flash. Burst mode with 1 to 3 images per triggering. 80 ft. detection and IR range.