| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Value Collection |
| Minimum Measurement | 0.0 in |
| Maximum Measurement | 6.0 in |
| Dial Color | White |
| Caliper Type | Dial Caliper |
| MPN | MS170612001 |
| Graduations | 0.001 in |
Check the listing for details. Steel Dial Caliper: 6'' Range, 0.001'' Graduation, 0.1'' per Revolution. Condition: New. Listed at 69.96 USD. Value Collection MS170612001 Dial Caliper: 6'' Range, 0.001'' Graduation, 0.1'' per Revolution, White Dial Face. Priced and sold as each (1).