| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Scrub Daddy |
| Type | Scouring Pad |
| Model | 810044131918 |
| Color | Black |
| Number in Pack | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Item Depth | 3.5 in |
| Item Height | 0.95 in |
| Item Length | 6 in |
| Item Thickness | 0.95 in |
| Item Width | 6 in |
| MPN | 810044131918 |
Check the listing for details. Steel Mesh Scouring Pad XL 1Ct. Color: Black, Condition: New. Listed at 11.20 USD. Steel Mesh Scouring Pad XL 1Ct Removes rust and burnt-on food and grimeJumbo-sized Scrub Daddy technology for large jobsTemp-controlled sponge on the inside, reinforced stainless-steel fibers on the outsideOuter stainless-steel fibers woven into tough tear-resistant meshWash and reuse - top rack dishwasher safeNot for use on delicate/coated surfacesReturn Policy