| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Everbilt |
| MPN | 801384 |
| Color | Red |
| Type | Thumb Tack |
| Model | 801384 |
| Fastener Type | Thumb Tack |
| Finish | Red |
| Number in Pack | 60 |
| Item Weight | 0.06 lb |
| Item Depth | 4.02 in |
| Item Height | 0.56 in |
| Item Width | 1.69 in |
Check the listing for details. Steel Red Flat-Head Thumb Tack (60-Pack). Color: Red, Condition: New. Listed at 2.20 USD. Steel Red Flat-Head Thumb Tack (60-Pack) Product Description These Multi-Color Push Pins are easy to and perfect for decorating or securing documents. Designed for walls, cubicles, bulletin boards and charts, these 120 multi-colored push pins make organization easy. Features 60-piece per pack Steel construction Red color 13/32 in. Reusable package