| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | 440 Stainless Steel |
| Blade Hardness | 56-58 Rockwell |
| Blade Length | 2.00" & 1.375" |
| Color | White |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.00" |
| Overall Length | 5.00" |
| MPN | SW-216WSB |
| Blade Types | Clip Point & Pen |
| Brand | Steel Warrior |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Slip Joint |
| Model | Little Copperhead |
| Number of Blades | 2 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | White Smooth Bone |
Check the listing for details. STEEL WARRIOR LITTLE COPPERHEAD SW-216WSB. Color: White, Condition: New other (see details). Listed at 10.50 USD. STEEL WARRIOR LITTLE COPPERHEAD SW-216WSB3" Closed White Smooth Bone Handle2-440 Stainless Steel Blades: 1-2" Clip Point & 1-1 3/8" Pen Blades Nickel Silver Bolsters, Brass Pins & LinersOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart.Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales