| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | 440 Stainless Steel |
| Blade Hardness | 56-58 Rockwell |
| Blade Length | 2.125" |
| Color | Brown |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.00" |
| Overall Length | 5.25" |
| MPN | SW-103BRMJ |
| Blade Types | Clip Point |
| Brand | Steel Warrior |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Lock Back |
| Model | Little Warrior |
| Number of Blades | 1 |
| Features | Lanyard Hole |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Brown Molasses Jigged Bone |
Check the listing for details. STEEL WARRIOR LITTLE WARRIOR SW-103BRMJ. Color: Brown, Condition: New other (see details). Listed at 14.00 USD. STEEL WARRIOR LITTLE WARRIOR SW-103BRMJ3" Closed Brown Molasses Jigged Bone Handle2 1/4" 440 Stainless Steel Clip Point BladeNickel Silver Bolsters, Brass Pins & LinersLanyard HoleOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales