| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | 440 Stainless Steel |
| Blade Length | 2.50", 2.50" & 2.50" |
| Opening Mechanism | Manual |
| Color | Yellow |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.375" |
| Overall Length | 5.875" |
| MPN | SW-111Y3 |
| Blade Types | Clip, Spey Point, & Straight |
| Brand | Steel Warrior |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Slip Joint |
| Model | Small Saddlehorn |
| Number of Blades | 3 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Yellow Composite |
Check the listing for details. STEEL WARRIOR SMALL SADDLE HORN SW-111Y3. Color: Yellow, Condition: New other (see details). Listed at 21.00 USD. STEEL WARRIOR SMALL SADDLE HORN SW-111Y33 3/4" Closed Yellow Composite Handle3-2 1/2" 440 Stainless Steel Clip Point, Spey, & Straight BladesNickel Silver Bolsters, Brass Pins & Liners One flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart.Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales