| Item Package Quantity | 1 |
|---|---|
| Brand | Vivo |
| Recommended Uses For Product | Working |
| Size | 9.8L X 7.7W Inches |
| Part Number | Mount-Ms01A |
| Color | Black |
| Number Of Boxes | 1 |
| Item Shape | Rectangular |
| Model Number | Mount-Ms01A |
| Material | Steel, Abs Plastic |
| Unit Count | 1.0 |
| EAN | 0818538024807 |
| ISBN | 0818538024807 |
| Package Dimensions LxWxH | 10.35x7.91x2.09 Inches |
| Weight | 1.06 Pounds |
| UPC | 818538024807 |
Check the listing for details. VIVO Desk Clamp Adjustable Computer Mouse Pad and Device Holder Extended Rotatin. Color: Black, Condition: New. Listed at 43.11 USD. Elegant black fabric lines the top surface for optimal comfort and traction. Designed for both right-handed and left-handed users, this product accommodates your dominant hand with ease.