| Shape | Round |
|---|---|
| Power Frequency | 60 Hz |
| Power Source | Electric |
| Vent Style | Circular |
| Color | Black |
| Item Diameter | 4 in |
| Brand | VIVOSUN |
| Type | Fan |
| Blade Orientation | Axial |
| Energy Star | 5 Stars |
| Ventilation System | Exhaust |
| Item Height | 4 in |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. VIVOSUN T4 4" Inline Duct Fan. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 69.99 USD.