| Color | 8 horizontal metal racks |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Installation | Freestanding |
| Type | Wine cooler |
| Weights | 16/12/16.5/23kg |
| Item Height | 300mm |
| Model | VN-8F |
| Item Width | 420mm |
Check the listing for details. VN-8T/VN-8F Compact Home Wine Cooler with Constant Temperature Control. Color: 8 horizontal metal racks, Condition: New. Listed at 786.50 USD. Temperature Range: 8-18°C. Net Weight: 9KG. Gross Weight: 1 6 KG.