| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Binding | Paperback |
| Weight | 1 lbs |
| Product Group | Book |
| IsTextBook | Yes |
| Number of Pages | 368 Pages |
| Language | English |
| Publication Name | Vocabulary for Dummies |
| Publisher | Wiley & Sons, Incorporated, John |
| Publication Year | 2001 |
| Subject | Vocabulary |
| Item Height | 0.8 in |
| Item Weight | 18.9 Oz |
| Type | Not Available |
| Subject Area | Référence |
| Author | Laurie E. Rozakis |
| Item Length | 9.3 in |
| Item Width | 7.4 in |
| Format | Trade Paperback |
Check the listing for details. Vocabulary for Dummies by Rozakis. Condition: Good. Listed at 5.84 USD. Vocabulary for Dummies by Rozakis, Laurie E. Pages can have notes/highlighting. Spine may show signs of wear. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less