| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Unbranded/Generic |
| Compatible Brand | For Binge |
| Type | TV Box Remote |
| Size | 2 in |
| Compatible Model | For Android TV Box Dongle |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Model | BY224A |
| Features | Infrared |
| Wireless Range | 5-10 m |
| Color | Black |
| Connectivity | Wireless |
| Manufacturer Color | Black |
| Custom Bundle | No |
| Batteries Included | No |
| Modified Item | No |
Check the listing for details. Voice Bluetooth Remote Control For Binge Android TV Box Dongle. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 16.86 USD.