| Brand | Gemini |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Electronics Included Components | AC Adaptor/Charger |
| Features | Bluetooth Speaker,Microphone |
| High Frequency Response (kHz) | 20 |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Low Frequency Response (Hz) | 20 |
| Pack Size | 1 |
| Power Type | Plug-In |
| Returnable | 90-Day |
| Speaker Style | Party |
| Wired or Wireless | Wireless |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Product Depth (in) | 14 in |
| Product Height (in) | 38 in |
| Product Width (in) | 13 in |
| UPC | 313091835858 |
Check the listing for details. Voice Changing 4800-Watt Bluetooth Karaoke. Condition: New. Listed at 326.95 USD. The GHK-2800 is a Bluetooth Speaker System with dual 8 in. woofers, 2.75 in. tweeters and adjustable beat-synced LED party lights. Lightweight yet rugged build with side handles for easy portability.