| Compatible Brand | Apple, Samsung, Google |
|---|---|
| Compatible With | iPhone, iPad, Samsung smartphones, Google Pixel smartphones |
| Color | Black |
| MPN | VN11 |
| Item Depth | 17 mm |
| Brand | Voinap |
| Type | Wireless Remote Control |
| Item Height | 83 mm |
| Voltage | 5 V |
| Model | VN11 |
| Smart Home Protocol | Bluetooth |
| Item Weight | 28 g |
| Item Width | 42 mm |
Check the listing for details. Voinap VN11 Wireless Bluetooth Remote Control for iPhone Samsung Black. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 9.99 USD. Voinap VN11 Wireless Bluetooth Remote Control for iPhone Samsung Black