| Color | 3000VA |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Voltage Converter Transformer |
| USB | 5V |
| Item Model Number | SV-2000VA/3000VA/5000VA |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Input Voltage | AC 110V/220V |
| Current | 15A |
| Output Voltage | AC 110V/220V |
| Power | 2000VA/3000VA/5000VA |
Check the listing for details. Voltage Converter Transformer 500VA-5000VA Heavy Duty Step Up/Down Transformer. Color: 3000VA, Condition: New. Listed at 152.52 USD. With an 28.2 lbs/12.8 kg net weight and convenient handle design, it is easy to carry and transport without effort. It has 6 outlets, supporting up to 6 devices connected to use simultaneously. It has 8 outlets, supporting up to 8 devices connected to use simultaneously.