| Brand | BFO |
|---|---|
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
| Features | Durable, Easy Installation |
| Fitment | for Dyna Fat Bob FXDF 2008-2017, for Dyna Low Rider FXDL 2008-2017, for Dyna Wide Glide FXDWG 2008-2017, for Dyna Switchback FLD 2012-2016 |
| Interchange Part Number | 74631-08, 74631-08A |
| Manufacturer Part Number | PC5H7V |
| Material | Metal |
| OE/OEM Part Number | 74631-08, 74631-08A |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| Universal Fitment | No |
Check the listing for details. Voltage Regulator Rectifier for Dyna Low Rider S FXDLS 2016-2017 74631-08A. Condition: New. Listed at 63.45 USD. For Dyna Low Rider S FXDLS : 2016–2017. for Dyna Low Rider FXDL : 2008–2017. for Dyna Fat Bob CVO FXDFSE : 2009. for Dyna Fat Bob CVO FXDFSE2 : 2010. for Dyna Fat Bob FXDF : 2008–2017. for Dyna FXDB : 2008–2017.