| Rated Current | 80A |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Under voltage protection | 150 to 219V |
| Brand | Unbranded |
| Type | Voltage relay |
| Over voltage protection | 221V to 300V |
| Power supply | AC 230/400V 50/60Hz |
| Model Number | STVP-936 |
| Rated Voltage | 380 V |
Check the listing for details. Voltage Surge Protector Relay with Limit Current Protection Backlights Lcd Three. Condition: New. Listed at 48.99 USD. Zero line break protection. Phase sequence protection (reverse phase protection). Display model:LCD. 3.Over-current protection. 7.Three-phase ampere unbalance protection. Phase failure protection.