| Brand | Von Duprin |
|---|---|
| Type | Conversion Kit |
| Item Height | 2.5 in |
| Color | Silver |
| Item Diameter | 23.9 in |
| MPN | 958003-00, 040063-00 |
| Item Length | 23.9 in |
| Item Width | 3.3 in |
Check the listing for details. Von Duprin 040063-00 Conversion Kit - Silver. Color: Silver, Condition: New. Listed at 300.00 USD. New in box. Never opened.