| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Maximum LAN Data Rate | Unknown |
| Color | Black |
| Custom Bundle | No |
| Ports | LAN |
| Item Length | 5" |
| To Fit | Phone |
| DOCSIS Standard | Does not apply |
| Manufacturer Warranty | Unknown |
| Item Height | 1" |
| Connectivity | 3G |
| Features | Internet |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Number of LAN Ports | 2 |
| Item Width | 5" |
| MPN | VDV22-VD |
| Brand | Vonage |
| Type | Adapter |
| MPN | VDV22VD |
Check the listing for details. Vonage VDV22-VD Wired Router -Working, No Pwr Crd. Color: Black, Condition: Used. Listed at 13.00 USD. Vonage VDV22-VD Wired Router -Working, No Pwr Crd. Reference pictures for more details. Feel free to message me with any more questions or concerns.