| Brand | Voyager |
|---|---|
| Type | Operating System |
| Format | USB |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| License Category | Lifetime |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Model | Voyager |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| For Operating Systems | Linux |
| Number of Devices | Unlimited |
Check the listing for details. Voyager 25.04 LTS Linux LIVE or Install Bootable USB Flash Drive Voyager 64bit. Condition: Brand New. Listed at 15.00 USD. Try or install the powerful and stylish Voyager 25.04 LTS Linux OS with this easy-to-use bootable USB flash drive. Preloaded with Voyager 25.04 LTS (64-bit). Great for testing Linux without changing your current OS.