| Brand | Enesco |
|---|---|
| Type | Night Light |
| Power Source | Electric |
| Color | Multicolor |
| Item Height | 4 in |
| Year Manufactured | 1997 |
| Material | Porcelain |
| Item Length | 4 in |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Finish | Glossy |
| Item Width | 2.5 in |
| Vintage | Yes |
Check the listing for details. VTG 1997 NOAH'S ARK Porcelain Night Light Enesco Still Works!. Color: Multicolor, Condition: Used. Listed at 20.00 USD. Brighten up your space with a touch of nostalgia using the VTG 1997 Noah's Ark Porcelain Night Light by Enesco.