| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Character | Occident Cake Mixes |
| Color | Silver |
| Set Includes | Cake Pan |
| Material | Metal |
| Item Length | 13" |
| Item Depth | 1.75" |
| Vintage | Yes |
| Brand | Bake King |
| Type | Cake Pan |
| Theme | waffle pattern |
| Item Width | 8" |
Check the listing for details. Vtg Bake King Cake Pan 13" X 8" X 1.75" Waffle Pattern Use Occident Cake Mixes. Color: Silver, Condition: Used, Made in United States. Listed at 17.00 USD. Vintage used condition. Please review pictures, as they are part of the description, and email me with any questions. RETURN POLICY: MUST BE RETURNED IN ORIGINAL CONDITION. BUYER PAYS RETURN SHIPPING. ORIGINAL SHIPPING WILL NOT BE REFUNDED.