| Brand | CAMBRIDGE |
|---|---|
| Pattern | Floral |
| Type | Compote Dish |
| Color | Clear |
| Item Height | 3 in |
| Item Diameter | 12 in |
| Material | Glass |
| Item Length | 5 1/2" |
| Finish | Glossy |
| Item Width | 5 1/2" |
Check the listing for details. VTG Cambridge Rose Point Footed Compote Candy Dish 5 1/2" Vintage. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 12.99 USD. Cambridge Rose Point Footed Compote Candy Dish 5 1/2" Vintage Some Light Surface Scratching See All Pics For Condition