| Material | Ceramic |
|---|---|
| Type | Creamer |
| Origin | Colorado |
| Brand | unknown |
| Color | Multicolor |
| Item Height | 3 in |
| Item Length | 4 in |
| Item Depth | 4 in |
| Item Weight | 10 ounces |
Check the listing for details. Vtg. Ceramic Colorado sugar and creamer. Color: Multicolor, Condition: Used. Listed at 19.99 USD.