MPN WWM1200PC
Item Depth 16 in
Brand Waring Pro
Type Belgian Waffle Maker
Unit Type Unit
Item Height 8 in
Voltage 120 V
Model WWM12100PC
Cable Length 60 in
Item Width 9 in
Item Weight 11 lbs
Power 1200 W