| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Gold |
| Number in Pack | 1 |
| Model | Cheshire Cat brass nutcracker |
| Style | Traditional |
| Material | Brass |
| Item Length | Less Than 10 in |
| Unit Quantity | Unit |
| Country of Origin | United Kingdom |
| Item Weight | 9 oz |
| Item Width | 1 in |
Check the listing for details. Whimsical Vintage Solid Brass Cheshire Cat Nutcracker Made in England 5" Paperw. Color: Gold, Condition: Used, Made in United Kingdom. Listed at 29.00 USD. Made in England.