| Compatible Brand | Whirlpool, Maytag |
|---|---|
| Installation | Freestanding |
| Power Source | Electric |
| MPN | W10672907 |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Main Control Board |
| Item Depth | 1-5 in |
| Suitable For | Agitator Washing Machine |
| Brand | Whirlpool |
| Type | Main Control Board |
| Capacity | 15 lb |
| Item Height | 1-5 in |
| Model | Whirlpool W10672907 |
Check the listing for details. Whirlpool Washer Control Board | W10672907. Condition: Used. Listed at 70.00 USD. in good condition