| Brand | CraftsnFavors |
|---|---|
| Type | Plates |
| Occasion | Party |
| MPN | Wedding Decorations |
| Color | White |
| Material | Cardboard |
| Number of Items | 10 |
| Shape | Rectangular |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Character | No |
| Character Family | No |
| Features | Disposable |
| Item Height | 14.0 in |
| Custom Bundle | No |
| Item Length | 14.0 in |
| Item Weight | 0.7200 |
| Item Width | 10.0 in |
| Theme | Food/Kitchen |
| Main Color | White |
| Lot Size | 10 |
Check the listing for details. WHITE 10 Rectangle 14" Paper SERVING TRAYS Scroll Design Gold Rim Party Events. Color: White, Condition: New. Listed at 7.25 USD. Make cleaning up a snap with these disposable paper serving trays! Quantity: Each order is for 10 paper serving trays. Linen Napkins. Wedding Centerpieces. Dye lot variance of 1 to 2 shades is considered normal.