| Brand | TECHTONGDA |
|---|---|
| Color | White |
| Item Height | 22in |
| Item Diameter | 19.7in |
| Material | Aluminum, Stainless Steel |
| MPN | 239740 |
| Item Length | 22.8in |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 16.1in |
| UPC | 751575034289 |
Check the listing for details. White Automatic Cake Spreading Machine Electric Cake Spreading Machine 110V 60W. Color: White, Condition: New. Listed at 730.55 USD. Fourth: Scrape off the excess cream on the horizontal knife and verticalknife, turn the horizontal knife bit by bit (prohibit too fast), the trowel machine to keep rotating remove the horizontal knife vertical knife, the operation is complete!