| Brand | LeilaniWholesale |
|---|---|
| Type | Plates |
| Occasion | Wedding |
| MPN | Party Supplies |
| Material | Plastic |
| Color | White and Blue |
| Set Includes | 10 |
| Number of Items | 10 |
| Shape | Round |
| Item Length | 7.0 in |
| Pattern | Solid |
| Country of Origin | China |
| Theme | Food/Kitchen |
| Character | No |
| Character Family | No |
| Features | Disposable |
| Item Height | 7.000 |
| Item Weight | 0.5500 |
| Item Width | 7.0 in |
| Size | 7" |
| Lot Size | 10 pieces |
Check the listing for details. White Blue 10 Round 7" Plastic Salad Plates Wave Brush Strokes Party Decorations. Color: White and Blue, Condition: New, Made in China. Listed at 12.91 USD. White Blue 10 Round 7" Plastic Salad Plates Wave Brush Strokes. Serve your great food on these dishes at your next party. The stylish look of these plastic plates will provide eye-catching elegance at your next gathering.