| Color | Black |
|---|---|
| Brand | SEGAWE |
| Type | Corner Desk/L-Shaped Desk |
| Style | Modern |
| Item Height | 28 in |
| Item Width | 44 in |
| Material | MDF/Chipboard |
| Item Length | 58 in |
| Room | Bedroom, Dining Room, Home Office/Study, Living Room |
| Shape | L-Shaped |
| Number of Drawers | None |
| Theme | Luxury |
| Mounting | Freestanding |
| Original/Reproduction | Original |
| Required Tools | Screwdriver |
| MPN | H01-2269 |
Check the listing for details. White/Brown/Black L-Shaped Computer Desk Gaming Table with Large Desktop Home. Color: Black, Condition: New. Listed at 61.58 USD. Work with the utmost comfort using our L-shaped computer desk anywhere you need! Longer Side Desk Size: 39” x 18.9” (L x W). Shorter Side Desk Size: 25.2” x 18.9” (L x W). Materials:MDF Board + Iron Legs.