| Brand | LTD Commodities |
|---|---|
| Pattern | Solid/Plain |
| Type | Covered Dish |
| Shape | Rectangle |
| Occasion | All Occasions |
| Color | White |
| Item Height | 4 in |
| Material | Ceramic |
| Features | Lid Included, Dishwasher Safe, Microwave Safe, Freezer Safe |
| Item Length | 7 in |
| Finish | Glossy |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. White Ceramic Covered Butter Dish Rectangle Microwave Safe LTD Commodities. Color: White, Condition: Used. Listed at 19.99 USD. LTD Commodities White Ceramic Covered Butter Dish Rectangle Microwave Safe