| Custom Bundle | No |
|---|---|
| Department | Adults |
| Item Width | 1.97" |
| Item Length | 23.62" |
| Item Height | 23.62" |
| Subject | Wall Decor |
| Size | Medium |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Material | Clay |
| Customized | No |
| Model | MS56035A |
| Shape | Abstract |
| Item Weight | 8.38 lbs |
| Additional Parts Required | No |
| Brand | Huji |
| Style | Modern |
| Color | White and Gold |
| Room | Any Room |
| Personalized | No |
| Theme | Wall Art |
| Character Family | Abstract Art |
| Mounting | Wall Mounted |
| Type | Shadow Box |
Check the listing for details. White Clay Beads Shadow Box Wall Décor. Color: White and Gold, Condition: New. Listed at 129.00 USD. We built this wall décor with durability in mind so you can display it on your wall for years. White Clay Beads Shadow Box Wall Décor (MS56035A) 23.62" L x 23.62" H. We also provide expedited service at a low price.