| Number of Compartments | 1 |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Material | Wood |
| Item Length | 10.5 in |
| Brand | unknown |
| Mounting | Hanging, Wall Mounted |
| Type | Key Cabinet |
| Capacity | 6 hooks |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 10.5 in |
| Style | Country |
| Features | Hanging |
| Finish | Matte |
| Item Width | 8 in |
Check the listing for details. White Distressed Key Holder Cabinet Country Look Cut Out Hinged Door Keys. Color: White, Condition: Used. Listed at 9.99 USD. White Distressed Key Holder Cabinet with a Cut Out Hinged Door. Ready to Hang. Very good condition, scratches and scuffs.