| Model | 61 Keys Light-Up Keyboard |
|---|---|
| Number of Keys | 61 |
| Instrument | Electronic Keyboard |
| Features | Built-in Speaker, Portable, Lighted Keys |
| Color | White |
| MPN | U900 |
| Brand | Mustar |
| Set Includes | Adjustable Bench, Headphone, Stand, Microphone, Stickers |
| Size | Medium |
| Experience Level | Beginner |
| Year Manufactured | 2025 |
| Length | 32.8" |
| Width | 10.4" |
| Height | 25.4"-30.1" |
| Weight | 17 lb |
Check the listing for details. White Electronic 61 Key Light Up Piano Keyboard Bench,Stand,Headphone,Microphone. Color: White, Width: 10.4", Condition: New. Listed at 109.99 USD. Specification: Color: White Keyboard Size: 32.8 x 10.4 x 3.4 Inches Item Weight: 17.38lb Accessories: 1*Bench, 1*Stand, 1*Headphones, 1*Microphone, 1*Note stickers, 1*Sheet Music Stand,1*Power Adapter Keyboard: 61 Light Up Piano Keyboard Number of Tones/Rhythms: 225/225 Number Of Songs: 50 Effect Function Control: Sustain, Vibrato, Double Keyboard, Keyboard Percussion, Rhythm Control, Metronome, Speed Control Intelligent Teaching: Single Key, Follow, Ensemble Recording Function: Recording (Maximum 176), Playback, Programming (Maximum 32) Automatic Bass Chord: Single-Finger Chord, Multi-Finger Chord State Memory Function: Store Memory / Call memory External Function: Audio, Headphones, Microphone, Mobile Phone, MP3, Computer Equipment, etc. Power Supply Method: Power Adapter / 6AA butteries.