| Pattern | Abstract |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Material | Enamel |
| Item Length | 7.75 in |
| Brand | Unbranded |
| Item | Butter Dish |
| Type | Butter Keeper |
| Item Height | 2.5 in |
| Style | Farmhouse |
| Features | Lid Included |
| Finish | Glossy |
| Item Width | 4.25 in |
Check the listing for details. WHITE ENAMEL BUTTER DISH for Stick Butter ENAMELWARE. Color: White, Condition: New other (see details). Listed at 17.09 USD. This attractive butter keeper will enhance any table setting or kitchen décor.