| Features | ★Good Quality Guarantee★ |
|---|---|
| Materials sourced from | Unknown |
| Fe'a'tu're's | ★Stable performance and high quality★ |
| Feature | ❤Great value with warranty❤ |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| 2*Features | Stable performance,Safe to Use |
| Tips | If you have any question, please contact us! |
| Brand | Unbranded |
| 2.Feature | Fast Shipping |
| Year of manufacture | 2023 |
| Warranty | 3 Years |
| Surface Finish | Made of high quality material |
| Type | Wall Unit |
| Color | White |
| Material | MDF |
| Style | Modern |
| Item Height | 33.3cm |
| Item Width | 19.5cm |
| Item Length | 10cm |
| Assembly Status | Assembly Required |
| Item Weight | Approx.1.2kg |
| Number of Shelves | 1 |
| Room | Living Room |
| Mounting | Wall Mounted |
| Additional Parts Required | Yes |
| Department | Adult |
Check the listing for details. White Floating Router Shelf Wall Mounted Set-top Box TV Components Storage Rack. Color: White, Condition: New. Listed at 23.67 USD.